Introduction

Klijenti

Promocije

Blog

Vrh stvari Antene Zagreb prikovale slušatelje za radio 31-10-2019 Vrh stvari Antene Zagreb prikovale slušatelje za radio Najslušaniji zagrebački radio, Antena Zagreb, tijekom velike...

Naš tim

NAŠ TIM

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

""

Hrvoje Vukušić direktor
hrvoje.vukusic@ammedia.hr
Predrag Vlaisavljević prokurist
predrag.vlaisavljevic@ammedia.hr
Zvonimir Škrobo prokurist
zvonimir.skrobo@ammedia.hr
Davor Knežević izvršni direktor
davor.knezevic@ammedia.hr
Alisa Mikić direktorica odjela prodaje
alisa.mikic@ammedia.hr
Ivan Pakšec direktor marketinga
ivan.paksec@ammedia.hr
Ivan Vukušić kreativni direktor
ivan.vukusic@ammedia.hr
Ines Cvitanović PR managerica
ines.cvitanovic@ammedia.hr
Ksenija Schmidtbauer koordinatorica prodaje i programa
ksenija@ammedia.hr
Valentina Godler Dobraš voditeljica ključnih kupaca
valentina.godler@ammedia.hr
Ivan Knežević voditelj ključnih kupaca
ivan.knezevic@ammedia.hr
Marko Karlović voditelj ključnih kupaca
marko.karlovic@ammedia.hr
Robert Umičević voditelj ključnih kupaca
robert.umicevic@ammedia.hr
Antonia Šikljan copywriterica
antonia.sikljan@ammedia.hr
Ema Krot Turudić starija asistentica prodaje
ema.krot.turudic@ammedia.hr
Željka Furić voditeljica tima asistenata prodaje
zeljka.furic@ammedia.hr
Mario Marković asistent prodaje
mario.markovic@ammedia.hr
Josipa Čavar asistentica prodaje za analizu i plan
josipa.cavar@ammedia.hr
Marijana Marinović asistentica prodaje
marijana.marinovic@ammedia.hr
Anto Zubak asistent prodaje
anto.zubak@ammedia.hr
Tena Smolčić asistentica prodaje
tena.smolcic@ammedia.hr
Iva Krečak asistentica prodaje
iva.krecak@ammedia.hr
Zorica Bazina asistentica prodaje
zorica.bazina@ammedia.hr
Matija Mitak asistent direktora marketinga
matija.mitak@ammedia.hr
Martina Soldo brand project managerica
martina.soldo@ammedia.hr
Franko Pripuz brand project manager
franko.pripuz@mediatower.hr
Antonela Pripuz brand project managerica
antonela.pripuz@ammedia.hr
Maja Mraković brand project managerica
maja@ammedia.hr
Karlo Varga brand project manager
karlo.varga@ammedia.hr

Zašto se oglašavati na radiju?

Kontakt

Pošaljite upit!

  • Please use a REAL email address so that we can get back to you.

Kontakt

Adresa
Domjanićeva 1, 10020 Zagreb
Telefon
+385 1 6690 610
E-mail
uprava@ammedia.hr, prodaja@ammedia.hr
O nama
All Market Media agencija je za tržišno komuniciranje. AMM pruža usluge konzaltinga za radio oglašavanje, zakupa i media planiranja radijskog oglasnog prostora, produkcije audio i video materijala. Osiguravamo snažnu analitičku podršku klijentima.

Postavljamo izravna pitanja kako bismo zajednički došli do odgovora koji su potrebni da pripremimo i ostvarimo uspješnu komunikaciju na tržištu.

Kampanje i oglašavanje naša su strast. Cilj nam je stručnim analizama, istraživanjima tržišta, profesionalnim pristupom i najboljim rješenjem za vašu tvrtku uspješno upravljati kampanjama. Naši resursi, vrhunska radijska produkcija, kreativna rješenja u suradnji s Lukom Bulićem, novi i netradicionalni radijski formati samo su dio onoga što nudimo. U kombinaciji s medijima s najjačim dosegom ostvareni su preduvjeti za uspješnu kampanju s rezultatima koje očekujete.

Želite konzultanta i prijatelja koji zna sve o oglašavanju?
To je All Market Media s ograničenom odgovornošću sa sjedištem u Zagrebu, Domjanićeva 1. Upisano u sudski registar Trgovačkog suda u Zagrebu pod brojem MBS 080811432. Temeljni kapital 20.000,00kn uplaćen u cijelosti. Osoba odgovorna za zastupanje: Hrvoje Vukušić. MB:2937212, OIB: 92923187236; Addiko Bank d.d., Slavonska avenija 6, 10000 Zagreb, IBAN: HR3925000091101454437 SWIFT/BIC: HAABHR22
Izjava o privatnosti
Izjava o privatnosti
Cookies make it easier for us to provide you with our services. With the usage of our services you permit us to use cookies.
Ok